IMCE (8.x-1.7) - en to gl translation catalogue (39 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Description
gl: Descrición

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: File
gl: Ficheiro

en: Date
gl: Data

en: Size
gl: Tamaño

en: None
gl: Ningún

en: root
gl: raíz

en: Name
gl: Nome

en: Path
gl: Ruta

en: Refresh
gl: Actualizar

en: Upload
gl: Subir

en: Create
gl: Crear

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Media
gl: Medios

en: Configuration
gl: Configuración

en: Role
gl: Rol

en: Common settings
gl: Opcións comuns

en: The changes have been saved.
gl: Gardáronse os cambios.

en: Add file
gl: Engadir ficheiro

en: Permissions
gl: Permisos

en: Duplicate
gl: Duplicar

en: Allowed file extensions
gl: Extensións de arquivo permitidas

en: Create a copy
gl: Crear unha copia

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Resize
gl: Redimensionar

en: pixels
gl: píxeles

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
gl: So están permitidos os ficheiros coas seguintes extensións: %files-allowed.

en: Keep the existing file renaming the new one
gl: Conservar o documento existente e renomear o novo

en: Keep the existing file rejecting the new one
gl: Conservar o documento existente e rexeitar o novo

en: Replace the existing file with the new one
gl: Remprazar o documento existente polo novo

en: Role-profile assignments
gl: Asignacións de rol e perfil

en: Maximum file size
gl: Tamaño máximo do arquivo

en: An AJAX HTTP error occurred.
gl: Houbo un erro HTTP AJAX.

en: HTTP Result Code: !status
gl: Código de Resultado HTTP: !status

en: Path: !uri
gl: Ruta: !uri

en: Delete configuration profile
gl: Borrar perfil de configuración
