IMCE (8.x-1.7) - en to ku translation catalogue (27 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Description
ku: دەربارە

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: File
ku: پەڕگە

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Size
ku: قەبارە

en: None
ku: هیچ

en: root
ku: ڕەگ

en: Name
ku: ناو

en: Path
ku: ڕێڕه‌و

en: Refresh
ku: نوێکردنەوە

en: Upload
ku: بارکردن

en: Create
ku: درووستکردن

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Role
ku: ڕۆل

en: The changes have been saved.
ku: گۆڕانکارییەکان هەڵگیران.

en: Permissions
ku: مۆڵەتپیدانەکان

en: MB
ku: م.ب.

en: pixels
ku: پیکسڵ

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
ku: تەنها ئەم جۆرە رێپێدراون بۆ بارکردن  :%files-allowed.

en: 1 byte | @count bytes
ku[0]: 1 بایت
ku[1]: @count بایت

en: @size KB
ku: @size ک.ب.

en: @size MB
ku: @size م.ب.
