IMCE (8.x-1.7) - en to oc translation catalogue (37 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Description
oc: Descripcion

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: File
oc: Fichièr

en: Date
oc: Data

en: Size
oc: Talha

en: None
oc: Pas cap

en: root
oc: raiç

en: Name
oc: Nom

en: Path
oc: Camin

en: Refresh
oc: Refresca

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Upload
oc: Transferiment de fichièrs

en: Create
oc: Crear

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Media
oc: Mèdia

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Role
oc: Ròtle

en: Folders
oc: Dorsièrs

en: Folder
oc: Dorsièr

en: The changes have been saved.
oc: Los cambiaments son estats enregistrats.

en: Add file
oc: Apondre un fichièr

en: MB
oc: Mo

en: Allowed file extensions
oc: Extensions de fichièr permeses

en: Select
oc: Seleccionar

en: Resize
oc: Redimensionar

en: pixels
oc: pixèls

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
oc: Sols los fichièrs que s'acaban per las extensions seguentas son autorizats : %files-allowed.

en: @size KB
oc: @size Ko

en: @size MB
oc: @size Mo

en: An AJAX HTTP error occurred.
oc: Una error HTTP AJAX s'es produita.

en: HTTP Result Code: !status
oc: Còde d'estatut HTTP : !status

en: Path: !uri
oc: Camin : !uri

en: StatusText: !statusText
oc: StatusText : !statusText

en: ResponseText: !responseText
oc: ResponseText : !responseText
