IMCE (8.x-1.0-beta2) - en to hu translation catalogue (116 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Description
hu: Leírás

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: File
hu: Fájl

en: Date
hu: Dátum

en: Size
hu: Méret

en: None
hu: Nincs

en: root
hu: gyökér

en: Name
hu: Név

en: Path
hu: Útvonal

en: Refresh
hu: Frissítés

en: ID
hu: Azonosító

en: Upload
hu: Feltöltés

en: Create
hu: Létrehozás

en: New folder
hu: Új mappa

en: Width
hu: Szélesség

en: Height
hu: Magasság

en: Media
hu: Média

en: Folder name
hu: Könyvtár neve

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Role
hu: Szerepkör

en: Folders
hu: Mappák

en: Folder
hu: Mappa

en: Common settings
hu: Közös beállítások

en: The changes have been saved.
hu: A változások mentése megtörtént.

en: Add file
hu: Fájl hozzáadása

en: File Manager
hu: Fájlkezelő

en: Permissions
hu: Jogosultságok

en: Duplicate
hu: Megkettőzés

en: Allowed file extensions
hu: Megengedett fájlkiterjesztések

en: Delete files
hu: Fájlok törlése

en: Create a copy
hu: Másolat készítése

en: Select
hu: Kiválasztás

en: Resize
hu: Átméretezés

en: Please select a file.
hu: Ki kell választani egy fájlt.

en: pixels
hu: képpont

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
hu: Csak a következő kiterjesztések egyikével rendelkező fájlok tölthetőek fel: %files-allowed.

en: Keep the existing file renaming the new one
hu: Tartsa meg a létező fájlt, az újat nevezze át

en: Keep the existing file rejecting the new one
hu: Tartsa meg a létező fájlt, az újat dobja el

en: Replace the existing file with the new one
hu: Cserélje a létező fájlt az újra

en: Role-profile assignments
hu: Szerepkör-profil összerendelések

en: Are you sure you want to delete the profile %name?
hu: „%name” profil biztosan törölhető?

en: 1 byte | @count bytes
hu[0]: 1 byte
hu[1]: @count byte

en: Maximum file size
hu: Legnagyobb fájlméret

en: An AJAX HTTP error occurred.
hu: Egy AJAX HTTP hiba következett be.

en: HTTP Result Code: !status
hu: HTTP eredménykód: !status

en: Path: !uri
hu: Útvonal: !uri

en: StatusText: !statusText
hu: Állapotüzenet: !statusText

en: ResponseText: !responseText
hu: Válaszüzenet: !responseText

en: Upload files
hu: Fájlok feltöltése

en: Delete configuration profile
hu: Beállítási profil törlése

en: %filename is in use by another application.
hu: %filename fájlt egy másik alkalmazás használja.

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
hu: A kiterjesztéseket szóközzel vagy vesszővel kell elválasztani és nem kell használni a bevezető pontot.

en: Resize images
hu: Képek átméretezése

en: File manager
hu: Fájlkezelő

en: Maximum image dimensions
hu: Legnagyobb képméret

en: Open File Browser
hu: Fájlböngésző megnyitása

en: All permissions
hu: Összes jogosultság

en: Disk quota
hu: Lemezkvóta

en: Duplicate of @label
hu: @label másolata

en: Invalid security token.
hu: Érvénytelen biztonsági vezérjel.

en: Imce File Manager
hu: IMCE File Manager

en: Provides a file manager supporting personal folders.
hu: Egy személyes könyvtárakat támogató fájlkezelőt biztosít.

en: Add configuration profile
hu: Konfigurációs profil hozzáadása

en: Configure Imce File Manager.
hu: Az <em>IMCE File Manager</em> modul beállítása.

en: Administer Imce File Manager
hu: Az <em>IMCE File Manager</em> modul adminisztrációja

en: Edit configuration profile
hu: Konfigurációs profil szerkesztése

en: Duplicate configuration profile
hu: Konfigurációs profil megkettőzése

en: Imce settings
hu: <em>IMCE</em> beállítások

en: Enable absolute URLs
hu: Abszolút webcímek engedélyezése

en: Imce Profile
hu: <em>IMCE</em> profil

en: Maximum image width
hu: Kép legnagyobb szélessége

en: Maximum image height
hu: Kép legnagyobb magassága

en: Upload replace method
hu: Feltöltések helyettesítési módja

en: Use the selected file.
hu: Kiválasztott fájl használata

en: %path is a predefined path and can not be modified.
hu: %path egy előre meghatározott elérési út és nem módosítható.

en: %filename is not allowed.
hu: %filename nem engedélyezett.

en: %filename contains invalid characters. Use only alphanumeric characters for better portability.
hu: %filename érvénytelen karaktereket tartalmaz. Csak alfanumerikus karakterek használhatóak a könnyebb hordozhatóság miatt.

en: Image dimensions must be smaller than %dimensions pixels.
hu: A kép méreteinek %dimensions pixelnél kisebbnek kell lennie.

en: %name is not an image.
hu: %name nem egy kép.

en: Insert images
hu: Képek beillesztése

en: Delete !filename? | Delete the selected @count items?
hu[0]: !filename törölhető?
hu[1]: Törölhető a kiválasztott @count tétel?

en: %filename already exists.
hu: %filename már létezik.

en: %filename is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
hu: %filename %filesize mérete meghaladja a maximálisan megengedett %maxsize értéket.

en: Invalid response received from the server.
hu: Érvénytelen válasz érkezett a szervertől.

en: Missing configuration %key.
hu: Hiányzó %key konfiguráció.

en: Missing root folder.
hu: Hiányzó gyökérkönyvtár.

en: No valid folder definitions found.
hu: Nem található érvényes könyvtár meghatározás.

en: Invalid active folder path: %path.
hu: Érvénytelen aktív könyvtár elérési út: %path.

en: Invalid operation %op.
hu: Érvénytelen %op művelet.

en: Allow users to select files from <a href=":url">Imce File Manager</a> for this field.
hu: Fájlok kiválasztásának engedélyezése ehhez a mezőhöz az <a href=":url">IMCE File Manager</a> használatával.

en: Imce enabled: @status
hu: Imce engedélyezve: @status

en: Configuration Profiles
hu: Konfigurációs profilok

en: Profile %name has been deleted.
hu: %name profil törlése megtörtént.

en: Set to * to allow all extensions.
hu: A csillag jellel (*) minden fájlkiterjesztés engedélyezhető.

en: Maximum allowed file size per upload.
hu: Feltöltésenkénti maximális fájlméret.

en: Your PHP settings limit the upload size to %size.
hu: A PHP beállítások a feltöltést %size méretre korlátozzák.

en: Maximum disk space that can be allocated by a user.
hu: A felhasználó által elfoglalható legnagyobb lemezterület.

en: Images exceeding the limit will be scaled down.
hu: A felső korlátnál nagyobb képek le lesznek kicsinyítve.

en: Select the replace method for existing files during uploads.
hu: A létező fájlok helyettesítési módjának kiválasztása
    a feltöltések közben.

en: You can use user tokens in folder paths, e.g. @tokens.
hu: Felhasználói vezérjelek alkalmazhatók a könyvtár elérési útnál, mint például @tokens

en: Subfolders inherit parent permissions when subfolder browsing is enabled.
hu: Az alkönyvtárak öröklik a szülők jogait, ha engedélyezett a böngészésük.

en: Invalid folder path.
hu: Érvénytelen könyvtár elérési út.

en: You must define a folder.
hu: Kötelező megadni egy könyvtárat.

en: Profile %name has been added.
hu: %name profil hozzáadva.

en: Make the file manager return absolute file URLs to other applications.
hu: A fájlkezelő más alkalmazások számára abszolút fájl webcímekkel térjen vissza.

en: You have enabled anonymous access to the file manager. Please make sure this is not a misconfiguration.
hu: A fájlkezelőt névtelen felhasználók is használhatják. Ez a beállítás biztosan megfelelő?

en: Assign configuration profiles to user roles for available file systems. The default file system %name is accessible at :url path.
hu: Konfigurációs profilok hozzárendelése szerepkörökhöz a rendelkezésre álló fájlrendszerekben. :url útvonalon érhető el az alapértelmezett %name fájlrendszer.

en: Configure <a href=":url">Imce File Manager</a>.
hu: <a href=":url">Imce Fájlkezelő</a> konfigurálása.

en: Insert images using Imce File Manager
hu: Képek beillesztése az <em>Imce</em> Fájlkezelő segítségével

en: Browse files
hu: Fájlok tallózása

en: Browse subfolders
hu: Alkönyvtárak tallózása

en: Delete subfolders
hu: Alkönyvtárak törlése

en: Create subfolders
hu: Alkönyvtárak létrehozása

en: %filename contains invalid characters.
hu: %filename érvénytelen karaktereket tartalmaz.
