IMCE (8.x-2.1) - en to my translation catalogue (24 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: File
my: ဖိုင်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Size
my: အရွယ်အစား

en: None
my: တစ်ခုမှ မဟုတ်

en: Name
my: အမည်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Media
my: မီဒီယာ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: The changes have been saved.
my: အပြောင်းအလဲများအား သိမ်းဆည်းပြီးပါပြီ

en: Permissions
my: ခွင့်ပြုချက်များ

en: MB
my: မီဂါဘိုက်

en: About
my: အကြောင်း

en: 1 byte | @count bytes
my[0]: ၁ ဘိုက်
my[1]: @count ဘိုက်

en: @size KB
my: @size ကီလိုဘိုက်

en: @size MB
my: @size မီကာဘိုက်

en: An AJAX HTTP error occurred.
my: AJAX HTTP အမှားတစ်ခု ဖြစ်နေသည်။

en: HTTP Result Code: !status
my: HTTP ရလဒ်အမှတ်အသား: !status

en: StatusText: !statusText
my: အခြေအနေ အသိပေးချက် : !statusText

en: ResponseText: !responseText
my: တုန့်ပြန်မှု အသိပေးချက် : !responseText
