IMCE (8.x-2.3) - en to fi translation catalogue (50 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Description
fi: Kuvaus

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: File
fi: Tiedosto

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Size
fi: Koko

en: None
fi: Ei mitään

en: root
fi: juuri

en: Name
fi: Nimi

en: Help
fi: Ohje

en: Path
fi: Polku

en: Refresh
fi: Päivitä

en: Upload
fi: Siirrä

en: Create
fi: Luo

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Role
fi: Rooli

en: Common settings
fi: Yhteiset asetukset

en: The changes have been saved.
fi: Muutokset on tallennettu.

en: Add file
fi: Lisää tiedosto

en: Permissions
fi: Käyttöoikeudet

en: Duplicate
fi: Monista

en: MB
fi: MT

en: Allowed file extensions
fi: Sallitut tiedostopäätteet

en: Select
fi: Valitse

en: Resize
fi: Muuta kokoa

en: About
fi: Tietoja

en: Please select a file.
fi: Valitse tiedosto.

en: pixels
fi: pikseliä

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
fi: Vain seuraavat tiedostopäätteet ovat sallittuja: %files-allowed.

en: Keep the existing file renaming the new one
fi: Pidä olemassaoleva tiedosto uudelleennimeämällä uusi tiedosto

en: Keep the existing file rejecting the new one
fi: Pidä olemassaoleva tiedosto hylkäämällä uusi tiedosto

en: Replace the existing file with the new one
fi: Korvaa olemassaoleva tiedosto uudella tiedostolla

en: Role-profile assignments
fi: Profiilien kytkennät käyttäjärooleihin

en: Are you sure you want to delete the profile %name?
fi: Tahdotko varmasti poistaa profiilin %name?

en: @module administration pages
fi: Moduulin @module ylläpito

en: 1 byte | @count bytes
fi[0]: 1 tavu
fi[1]: @count tavua

en: Maximum file size
fi: Suurin sallittu tiedostokoko

en: An AJAX HTTP error occurred.
fi: Tapahtui AJAX HTTP virhe.

en: HTTP Result Code: !status
fi: HTTP koodi: !status

en: Path: !uri
fi: Polku: !uri

en: StatusText: !statusText
fi: Tilanneteksti: !statusText

en: ResponseText: !responseText
fi: Vastausteksti: !responseText

en: Delete configuration profile
fi: Poista asetusprofiili

en: %filename is in use by another application.
fi: %filename on toisen sovelluksen käytössä.

en: Maximum image dimensions
fi: Kuvan mittasuhteiden enimmäisarvot

en: Thumbnail style
fi: Pikakuvakkeen tyyli

en: Duplicate of @label
fi: Klooni @label
