IMCE (8.x-2.4) - en to ne translation catalogue (25 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Description
ne: विवरण

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: File
ne: फ़ाइल

en: Date
ne: मिति

en: Size
ne: आकार

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: root
ne: मूल

en: Name
ne: नाम

en: Help
ne: सहयोग

en: Path
ne: मार्ग

en: Refresh
ne: रिफ्रेश .

en: Upload
ne: अपलोड

en: Create
ne: सिर्जना

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Media
ne: मिडिया

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Permissions
ne: अनुमति

en: MB
ne: एम बी

en: 1 byte | @count bytes
ne[0]: १ बाईट
ne[1]: @count बाईट

en: @size KB
ne: @size किलोबाइट

en: @size MB
ne: @size मेगा बाइट

en: Path: !uri
ne: मार्ग: !uri
