IMCE (8.x-2.5) - en to bo translation catalogue (34 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Size
bo: ཆེ་ཆུང

en: None
bo: མེད།

en: root
bo: རྩ་བ

en: Name
bo: མིང

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Refresh
bo: གསར་འདོན

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Upload
bo: ཡར་སྤྲོད

en: Create
bo: གསར་བཟོ

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Height
bo: མཐོ་ཚད

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: The changes have been saved.
bo: བཟོ་བཅོས་བྱས་པ་དག་ཉར་ཚགས་བྱས་ཚར།

en: Add file
bo: ཡིག་ཆ་ཁ་སྣོན།

en: Permissions
bo: སྤྱོད་དབང

en: Allowed file extensions
bo: སྤྱད་ཆོག་པའི་ཡིག་ཆའི་མཐུད་སྣེ

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: Resize
bo: ཆེ་ཆུང་སྒྱུར་བ

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: pixels
bo: བརྙན་རྒྱུ

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
bo: གཤམ་གསལ་རྒྱ་བསྐྱེད་མིང་ཡིན་པའི་ཡིག་ཆ་ཁོ་ན་སྤྱད་ཆོག %files-allowed

en: @size KB
bo: @size TB

en: HTTP Result Code: !status
bo: HTTP མཇུག་འབྲས་ཀྱི་ཨང་རྟགས། !status

en: StatusText: !statusText
bo: གནས་སྟངས་ཀྱི་ཡི་གེ !statusText
