IMCE (8.x-2.5) - en to os translation catalogue (13 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Description
os: Афыст

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: File
os: Файл

en: Date
os: Датæ

en: Size
os: Ас

en: None
os: Нæйы

en: root
os: уидаг

en: Name
os: Ном

en: Help
os: Æмбарынгæнæн

en: Path
os: Фæндаг

en: Refresh
os: Сног кæн
