Imce field widget (1.0.0) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Images
sv: Bilder

en: Private
sv: Privat

en: Remove
sv: Ta bort

en: Public
sv: Offentlig

en: Audio
sv: Ljud

en: Custom
sv: Anpassad

en: Documents
sv: Dokument
