Imce field widget (1.0.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: Images
tr: Resimler

en: Private
tr: Özel

en: Remove
tr: Kaldır

en: Public
tr: Açık

en: Audio
tr: Ses

en: Custom
tr: Özel

en: Documents
tr: Belgeler
