Imce field widget (1.0.1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Images
fa: تصاویر

en: Private
fa: خصوصی

en: Remove
fa: حذف

en: Public
fa: عمومی

en: Audio
fa: صوتی

en: Custom
fa: سفارشی

en: Documents
fa: اسناد
