Imce field widget (1.0.1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Images
fi: Kuvat

en: Private
fi: Yksityinen

en: Remove
fi: Poista

en: Public
fi: Julkinen

en: Custom
fi: Oma

en: Documents
fi: Dokumentit

en: Videos
fi: Videot
