Imce field widget (1.0.1) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Images
gl: Imaxes

en: Private
gl: Privado

en: Remove
gl: Quitar

en: Public
gl: Público

en: Custom
gl: Personalizado

en: Documents
gl: Documentos

en: Videos
gl: Vídeos
