Imce field widget (1.0.1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Images
he: תמונות

en: Private
he: פרטי

en: Remove
he: הסרה

en: Public
he: ציבורי

en: Audio
he: אודיו

en: Custom
he: מותאם

en: Documents
he: מסמכים
