Imce field widget (1.0.1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Images
hr: Slike

en: Private
hr: Privatno

en: Remove
hr: Ukloni

en: Public
hr: Javno

en: Custom
hr: Prilagođeno
