Imce field widget (1.0.1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Images
lt: Vaizdai

en: Private
lt: Privatus

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Public
lt: Vieša

en: Custom
lt: Savitas

en: Documents
lt: Dokumentai
