Imce field widget (1.0.1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Images
lv: Attēli

en: Private
lv: Privāts

en: Remove
lv: Izņemt

en: Public
lv: Publisks

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Documents
lv: Dokumenti
