Imce field widget (1.0.1) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Private
nl: Privé

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Public
nl: Publiek

en: Custom
nl: Aangepast

en: Documents
nl: Documenten
