Imce field widget (1.0.1) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Images
ru: Изображения

en: Private
ru: Приватный

en: Remove
ru: Удалить

en: Public
ru: Общедоступный

en: Audio
ru: Аудио

en: Custom
ru: Собственная

en: Documents
ru: Документы

en: Videos
ru: Видео
