Imce field widget (1.0.1) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Images
uk: Зображення

en: Private
uk: Приватне

en: Remove
uk: Вилучити

en: Public
uk: Загально-доступний

en: Audio
uk: Звук

en: Custom
uk: Власний

en: Documents
uk: Документи

en: Videos
uk: Відео
