Imce field widget (1.0.1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Images
vi: Hình ảnh

en: Private
vi: Riêng tư

en: Remove
vi: Xoá

en: Public
vi: Công cộng

en: Audio
vi: Âm thanh

en: Custom
vi: Tùy chỉnh

en: Documents
vi: Tài liệu

en: Videos
vi: Phim
