Imce field widget (1.0.2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Images
ar: الصور

en: Private
ar: خاص

en: Remove
ar: حذف

en: Public
ar: عام

en: Audio
ar: الصوت

en: Custom
ar: مخصص
