Imce field widget (1.0.2) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Images
be: Малюнкі

en: Private
be: Прыватны

en: Remove
be: Выдаліць

en: Public
be: Публічнае

en: Audio
be: Аўдыё

en: Custom
be: Паводле настроек
