Imce field widget (1.0.2) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Images
da: Billeder

en: Private
da: Privat

en: Remove
da: Fjern

en: Public
da: Offentlig

en: Audio
da: Lyd

en: Custom
da: Tilpasset

en: Documents
da: Dokumenter

en: Videos
da: Videoer
