Imce field widget (1.0.2) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Images
hi: चित्र

en: Private
hi: व्यक्तिगत

en: Remove
hi: हटाएँ

en: Public
hi: सार्वजनिक

en: Audio
hi: आवाज

en: Custom
hi: मनपसंद
