Imce field widget (1.0.2) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Images
ja: イメージ

en: Private
ja: プライベート

en: Remove
ja: 削除

en: Public
ja: パブリック

en: Audio
ja: オーディオ

en: Custom
ja: カスタム

en: Documents
ja: ドキュメント
