Imce field widget (1.0.2) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Images
kn: ಚಿತ್ರಗಳು

en: Private
kn: ಖಾಸಗಿ

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Public
kn: ಸಾರ್ವಜನಿಕ

en: Audio
kn: ಆಡಿಯೋ

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Documents
kn: ದಸ್ತಾವೇಜುಗಳು

en: Videos
kn: ವೀಡಿಯೋಗಳು
