Imce field widget (1.0.2) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Images
pl: Obrazki

en: Private
pl: Prywatne

en: Remove
pl: Usuń

en: Public
pl: Publiczna

en: Custom
pl: Własne

en: Documents
pl: Dokumenty

en: Videos
pl: Filmy
