Imce field widget (1.0.2) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Images
sk: Obrázky

en: Private
sk: Súkromné

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Public
sk: Verejné

en: Custom
sk: Vlastná

en: Documents
sk: Dokumenty

en: Videos
sk: Videá
