Imce field widget (1.0.2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Images
ta: படங்கள்

en: Private
ta: தனிப்பட்ட

en: Remove
ta: நீக்கு

en: Public
ta: வெளிப்படை

en: Custom
ta: விருப்பத்தெரிவு
