Imce field widget (1.0.2) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Images
ug: رەسىملەر

en: Private
ug: شەخسىي

en: Remove
ug: يۆتكىۋېتىش

en: Public
ug: ھەممىگە

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش
