Imgix - Real-time image processing (2.0.0) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Scale
km: មាត្រ​ដ្ឋាន

en: Media
km: មេឌៀ

en: Resize
km: ប្ដូរ​ទំហំ

en: Allow Upscaling
km: អនុញ្ញាត​ឲ្យ​ប្រសើរ​ឡើង

en: Path prefix
km: បុព្វបទ​ផ្លូវ

en: Crop
km: ច្រឹប

en: Rotate
km: បង្វិល

en: Scale and crop
km: មាត្រដ្ឋាន និង​ច្រឹប

en: Desaturate
km: ការ​ដក​ពណ៌

en: Image scale and crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
km: បាន​បរាជ័យ​ក្នុង​ការ​ច្រឹប និង​ធ្វើ​មាត្រដ្ឋាន​រូបភាព​ ដោយ​ប្រើ​ប្រអប់​ឧបករណ៍​ %toolkit ​នៅ​លើ​ %path (%mimetype, %dimensions)
