Imgix - Real-time image processing (2.0.0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Scale
lt: Mastelis

en: Convert
lt: Konvertuoti

en: Resize
lt: Keisti matmenis

en: Allow Upscaling
lt: Leisti Didinimą

en: Path prefix
lt: Kelio priešdėlis

en: Crop
lt: Apkirpti

en: Rotate
lt: Pasukti

en: Scale and crop
lt: Mastelis ir apkirpimas
