Imgix - Real-time image processing (2.0.2) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Scale
fi: Skaalaa

en: Convert
fi: Käännä

en: Resize
fi: Muuta kokoa

en: Allow Upscaling
fi: Salli ylöspäin skaalaus

en: Path prefix
fi: Polun etuliite

en: Crop
fi: Rajaa

en: Rotate
fi: Kieritä

en: Scale and crop
fi: Skaalaa ja leikkaa

en: Desaturate
fi: Poista kyllästys

en: Image scale and crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
fi: Kuvan leikkaus aalaus työkalulla %toolkit polussa %path epäonnistui (%mimetype, %dimensions)ja sk

en: Mapping type
fi: Mappauksen tyyppi

en: Converts an image to grayscale.
fi: Muuttaa kuvan harmaasävyiseksi.
