Imgix - Real-time image processing (2.0.3) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Scale
vi: Co dãn

en: Media
vi: Phương tiện

en: Convert
vi: Biến đổi

en: Resize
vi: Đổi kích thước

en: Allow Upscaling
vi: Cho phép Phóng to

en: Path prefix
vi: Phần đầu đường dẫn

en: Crop
vi: Xén

en: Rotate
vi: Xoay

en: Scale and crop
vi: Co giãn và xén

en: Desaturate
vi: Giảm bão hòa

en: Image scale and crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
vi: Không thu phóng và xén ảnh được khi dùng bộ công cụ %toolkit tại %path (%mimetype, %dimensions)
