Imgix - Real-time image processing (2.1.0) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Scale
bo: ཆེ་ཆུང

en: Media
bo: འཕྲིན་ལམ

en: Resize
bo: ཆེ་ཆུང་སྒྱུར་བ

en: Allow Upscaling
bo: ཆེ་སྒྱུར་བྱེད་བཅུག་པ

en: Path prefix
bo: སྦྲེལ་ལམ་སྔོན་བཏགས

en: Crop
bo: དྲས་གཅོད

en: Rotate
bo: ཁ་སྐོར་བ

en: Scale and crop
bo: ཆ་ཚད་སྒྱུར་བ་དང་དྲས་གཅོད

en: Desaturate
bo: མདོག་ཚད་ཕབ་པ

en: Image scale and crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
bo: ལག་ཆ་སྒམ་%toolkit་སྤྱད་ནས་%path་ཐོག་གི་པར་རིས་ཀྱི་ཆ་ཚད་བསྒྱུར་མ་ཐུབ ༼%mimetype། %dimensions༽
