Imgix - Real-time image processing (2.1.1) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Media
cs: Média

en: Convert
cs: Konvertovat

en: Resize
cs: Změnit velikost

en: Allow Upscaling
cs: Povolit zvětšování se zachováním poměrů stran

en: Source domain
cs: Zdrojová doména

en: Path prefix
cs: Prefix cesty

en: Crop
cs: Oříznout

en: Rotate
cs: Rotace

en: Scale and crop
cs: Změnit velikost se zachováním poměru stran a oříznout

en: Desaturate
cs: Desaturace (převést na černobílé)

en: Image scale and crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
cs: Nepodařilo se změnit velikost a oříznout obrázek pomocí nástroje %toolkit na adrese %path (%mimetype, %dimensions)
