Imgix - Real-time image processing (2.1.1) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Scale
el: Κλιμάκωση

en: Media
el: Μέσα

en: Resize
el: Αλλαγή μεγέθους

en: Allow Upscaling
el: Να επιτρέπεται υπερ-κλιμάκωση

en: Path prefix
el: Πρόθεμα διαδρομής

en: Crop
el: Περικοπή

en: Rotate
el: Περιστροφή

en: Scale and crop
el: Κλιμάκωση και περικοπή

en: Desaturate
el: Αποχρωματισμός

en: Image scale and crop failed using the %toolkit toolkit on %path (%mimetype, %dimensions)
el: Η κλιμάκωση και περικοπή της εικόνας απέτυχε με τη χρήση της εργαλειοθήκης %toolkit στο %path (%mimetype, %dimensions)
