Imgix - Real-time image processing (8.x-1.0-beta2) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Type
sv: Typ

en: Settings
sv: Inställningar

en: Domain
sv: Domän

en: Security
sv: Säkerhet

en: Source
sv: Källa

en: Base URL
sv: Bas URL

en: Mapping
sv: Mappning
