Imgix - Real-time image processing (8.x-1.0-beta3) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Type
cs: Typ

en: Settings
cs: Nastavení

en: Media
cs: Média

en: Domain
cs: Doména

en: Security
cs: Bezpečnost

en: Source
cs: Zdroj

en: Mapping
cs: Mapování
