Imgix - Real-time image processing (8.x-1.0-beta3) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Type
hi: प्रकार

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Media
hi: मीडिया

en: Security
hi: सुरक्षा

en: Source
hi: स्रोत

en: Mapping
hi: मानचित्रण
