Imgix - Real-time image processing (8.x-1.0-beta3) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Type
oc: Tipe

en: Settings
oc: Paramètres

en: Media
oc: Mèdia

en: Domain
oc: Domeni

en: Source
oc: Font
