Imgix - Real-time image processing (8.x-1.0-beta3) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Type
he: סוג

en: Settings
he: הגדרות

en: Media
he: מדיה

en: Domain
he: דומיין

en: Security
he: אבטחה

en: Source
he: מקור

en: Mapping
he: מיפוי
