Imgix - Real-time image processing (8.x-1.0-beta3) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Type
it: Tipo

en: Settings
it: Impostazioni

en: Domain
it: Dominio

en: Security
it: Sicurezza

en: Source
it: Sorgente

en: Base URL
it: URL base

en: Mapping
it: Mappatura
