Imotilux (2.0.1) - en to af translation catalogue (25 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: List
af: Lys

en: Remove
af: Verwyder

en: On
af: Op

en: Edit
af: Wysig

en: - None -
af: - Geen -

en: Weight
af: Gewig

en: Parent
af: Voorganger

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
af: Bladsye op 'n gegewe vlak is georden eerstens volgens gewig en dan verbindingsteken titel.

en: Settings
af: Verstellings

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: View
af: Wys

en: Parent item
af: Voorganger-item.

en: Printer-friendly version
af: Drukker-friendelike weergawe

en: Unknown export format.
af: Onbekende formaat vir ekportering

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: Promoted to front page
af: Bevorder tot die voorblad

en: Navigation
af: Navigasie

en: Title changed from %original to %current.
af: Titel het verander van %original na %current.

en: No changes were made
af: Geen veranderinge is aangebring nie
