Imotilux (2.0.1) - en to ca translation catalogue (57 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: List
ca: Llistat

en: Remove
ca: Elimina

en: On
ca: Actiu

en: Edit
ca: Edita

en: - None -
ca: - Cap -

en: Weight
ca: Pes

en: Parent
ca: Pare

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
ca: Les pàgines a un nivell donat s'ordenen primer per pes i després per títol.

en: Depth
ca: Profunditat

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to parent page
ca: Vés a la pàgina pare

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Outline
ca: Esquema

en: View
ca: Mostra

en: Content type
ca: Tipus de contingut

en: Parent item
ca: Element pare

en: Add child page
ca: Afegeix pàgina filla

en: Printer-friendly version
ca: Versió per a imprimir

en: Content type for child pages
ca: Tipus de contingut per a les pàgines fill

en: Remove from outline
ca: Elimina de la sinopsi

en: Unknown export format.
ca: El format d'exportació és desconegut.

en: Block
ca: Bloc

en: Page
ca: Pàgina

en: Off
ca: Inactiu

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Up
ca: Amunt

en: Navigation
ca: Navegació

en: Menus
ca: Menús

en: Print
ca: Impressió

en: About
ca: Detalls

en: Uses
ca: Usos

en: Collaboration
ca: Col·laboració

en: Title changed from %original to %current.
ca: Títol canviat de %original a %current.

en: No changes were made
ca: No es realitzaren canvis

en: %title may be added to hierarchy again using the Outline tab.
ca: %title pot ser afegit un altre cop a la jerarquia usant la pestanya Esquema.

en: Show block on all pages
ca: Mostrar el bloc a totes les pàgines

en: Users with the %outline-perm permission can add all content types.
ca: Els usuaris amb el permís %outline-perm poden afegir tots els tipus de contingut.

en: Weight for @title
ca: Pes de @title

en: Edit order and titles
ca: Edita l'ordre i els títols

en: Content type for the <em>Add child page</em> link
ca: Tipus de contingut per a l'enllaç <em>Afegeix una pàgina filla</em>

en: Page has Children
ca: La pàgina té fills

en: Has Children
ca: Té fills

en: 1st parent
ca: 1r pare

en: 2nd parent
ca: 2n pare

en: 3rd parent
ca: 3r pare

en: 4th parent
ca: 4t pare

en: 5th parent
ca: 5è pare

en: 6th parent
ca: 6è pare

en: 7th parent
ca: 7è pare

en: 8th parent
ca: 8è pare

en: 9th parent
ca: 9è pare
