Imotilux (2.0.1) - en to dz translation catalogue (26 entries)

en: Home
dz: གདོང་ཤོག།

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Delete
dz: བཏོན་གཏང་།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: List
dz: ཐོ་ཡིག་

en: Edit
dz: ཞུན་དག་འབད་

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Parent
dz: རྩ་ལག།

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
dz: གནས་རིམ་ལུ་བྱིན་དེ་ཡོད་པའི་ཤོག་ལེབ་ཚུ་  ཧེ་མ་རང་ ལྗིད་ཚད་དང་ དེ་ལས་ གོ་མིང་གིས་འབད་གོ་རིམ་བཟོ་རོད།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Go to previous page
dz: ཧེ་མའི་ཤོག་ལེབ་གུར་འགྱོ།

en: Go to parent page
dz: རྩ་ལག་ཤོག་ལེབ་ལུ་སོང་།

en: Go to next page
dz: ཤོག་ལེབ་གཞན་གུར་འགྱོ།

en: Outline
dz: མཐའ་ཐིག་

en: View
dz: སྟོན་

en: Parent item
dz: རྩ་ལག་རྣམ་གྲངས།

en: Add child page
dz: ཆ་ལག་ཤོག་ལེབ་འདི་ཁ་སྐོང་བརྐྱབ་

en: Printer-friendly version
dz: དཔར་འཕྲུལ་དང་མཐུན་པའི་ཐོན་རིམ་

en: Unknown export format.
dz: མ་ཤེས་པའི་ཕྱིར་འདྲེན་རཙ་སྒྲིག

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་

en: Custom
dz: སྲོལ་སྒྲིག་

en: Promoted to front page
dz: ཤོག་ལེབ་དང་པའི་ནང་ཡར་བསྐྱེད་འབད་ནུག་

en: Mode
dz: ཐབས་ལམ།

en: Navigation
dz: འགྲུལ་བསྐྱོདཔ།

en: Menus
dz: དཀར་ཆག་ཚུ་
