Imotilux (2.0.1) - en to ht translation catalogue (8 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: On
ht: Ouvè

en: - None -
ht: - Vid -

en: Content type
ht: Tip kontni

en: Block
ht: Blòk

en: Page
ht: Paj

en: Off
ht: Fèmen

en: Promoted to front page
ht: Fè pwomosyon sou paj akèy la
