Imotilux (2.0.1) - en to hu translation catalogue (60 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Title
hu: Cím

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: List
hu: Lista

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: On
hu: Be

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Weight
hu: Súly

en: Parent
hu: Szülő

en: Pages at a given level are ordered first by weight and then by title.
hu: Az egy szinten található lapok először súly szerint, majd cím szerint lesznek rendezve.

en: Depth
hu: Mélység

en: Settings
hu: Beállítások

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to parent page
hu: Ugrás a szülő lapra.

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Outline
hu: Vázlat

en: View
hu: Megtekintés

en: Content type
hu: Tartalomtípus

en: Parent item
hu: Szülő elem

en: Add child page
hu: Gyermekoldalak hozzáadása

en: Printer-friendly version
hu: Nyomtatóbarát változat

en: Content type for child pages
hu: Gyermekoldalak tartalomtípusa

en: Remove from outline
hu: Eltávolítás a könyvvázlatból

en: Unknown export format.
hu: Ismeretlen exportálási formátum.

en: Block
hu: Blokk

en: Page
hu: Oldal

en: Off
hu: Ki

en: Custom
hu: Egyéni

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Mode
hu: Mód

en: Up
hu: Fel

en: Navigation
hu: Navigáció

en: Menus
hu: Menük

en: Print
hu: Nyomtatás

en: About
hu: Leírás

en: Nid
hu: Tartalom azonosító

en: Uses
hu: Használat

en: Collaboration
hu: Együttműködés

en: Title changed from %original to %current.
hu: A cím megváltozott erről: %original erre: %current.

en: No changes were made
hu: Nem történt változás

en: %title may be added to hierarchy again using the Outline tab.
hu: %title a Vázlat fül használatával újra hozzáadtható a struktúrához .

en: Show block on all pages
hu: Blokk megjelenítése minden oldalon

en: Users with the %outline-perm permission can add all content types.
hu: %outline-perm jogosultsággal rendelkező felhasználók mindegyik tartalomtípust hozzáadhatják.

en: Weight for @title
hu: @title súlya

en: Edit order and titles
hu: Sorrend és címek szerkesztése

en: Block display mode
hu: Blokk megjelenítési mód

en: Content type for the <em>Add child page</em> link
hu: <em>Gyermekoldalak hozzáadása</em> hivatkozás tartalomtípusa

en: Page has Children
hu: Az oldalnak van gyereke

en: Has Children
hu: Van gyereke

en: 1st parent
hu: 1. szülő

en: 2nd parent
hu: 2. szülő

en: 3rd parent
hu: 3. szülő

en: 4th parent
hu: 4. szülő

en: 5th parent
hu: 5. szülő

en: 6th parent
hu: 6. szülő

en: 7th parent
hu: 7. szülő

en: 8th parent
hu: 8. szülő

en: 9th parent
hu: 9. szülő
